KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16655211

nr 1665 5211

James Herbert Snell

(1861-1935)

Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap. "The Silver of the woods". Signerad. Olja på duk, 56x77 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:19:43

8/12 11:12:30 1      Vinnande bud